Готельно-ресторанний комплекс «Галерея»

Наш девіз: робимо комфортною бізнес поїздку і бізнес захід.

У 2019 році Готельно-ресторанний комплекс «Галерея» відзначив 20-річчя. За останні п’ять років відбулися суттєві зміни в діяльності комплексу: сучасні номери, оновлений дизайн, кваліфікований персонал.

Раніше комплекс був затишним готелем в центрі міста - так тривало 15 років. Щоб досягти сучасного рівня сервісу довелось пройти складний шлях і подолати чимало труднощів. Головні досягнення комплексу - задоволені обличчя гостей, впевненість в очах колективу і готовність бути найкращими.

До 2013 року готель мав 25 номерів радянського типу. Керівництво поставило собі мету - вивести комплекс на високий рівень: через 3 роки додались вже 8 сучасних номерів, а через 5 років оновились 70% комплексу. На сьогодні заклад має 45 сучасних номерів, 2 конференц зали, сучасну кімнату переговорів, додалось 30 робочих місць. Невеликий зал на десяток столиків перетворився на ресторан європейської кухні, здатний прийняти 130 гостей. Є тепер літній майданчик.

Ми вдячні нашим партнерам "Reikartz", які суттєво підтримали нас, прийнявши до найвідомішої мережі готелів європейського рівня в Україні. Разом з тим, комплекс не втратив своєї унікальності і гідно презентує Полтаву. Чистота, комфорт, високі стандарти - основа нашої роботи.

Ноша місія - європейська якість сервісу в Полтаві.


Це велика відповідальність - приймати гостей міста, або готувати особливий вечір у чиємусь житті. Кожний отримає найвищу якість сервісу і нашу щиру гостинність.

Історія готельно-ресторанного комплексу почалася 20 років тому. Останні п’ять були переломними: ми стали кращими досвідченішими, і ми не зупинимось, ми ще здивуємо Вас!

Замовляй доставку страв в Chateau Galerie
Замовляй доставку страв в Chateau Galerie!
Дуже смачні страви та десерти!
Гарантія безпеки!