Русский English

Подобова оренда квартир в Полтаві

Назва вимог

Недоліки оренди квартир подобово

Переваги готелю «Reikartz Галерея Полтава» в Полтаві

Нормативно-правове регулювання діяльності, підтвердження показників якості послуг, проведення обов’язкової сертифікації, сертифікат відповідності, технічний нагляд за наданням обов’язкових сертифікованих  послуг, договірних відносин, якості та безпеки споживачів готельних послуг

Відносини між орендодавцем та орендарем квартир подобово законодавчо не врегульовані. На одному із сайтів «Оренда квартир подобово» написано: «Кожна квартира в Полтаві, яка здається в оренду подобово, проходить перевірку адміністрацією сайту, всі заявки від власників контролюються й лише після цього публікуються».

Діяльність готелю «Reikartz Галерея Полтава» в Полтаві відповідає державним стандартам України: ДСТУ 4268:2003,   ДСТУ4269:2003, ДСТУ 4281:2004, ДСТУ 2296-93, ДСТУ 2462-94, ДСТУ 3230-95, ДСТУ 3498-96, ДСТУ ISO 9004-2-96, ДК 016-97

Застава при поселенні

У деяких випадках оренди орендодавці можуть вимагати заставу при поселенні, яка буде повернена при виселенні.

Застава відсутня.

Сервіс

Вам прийдеться паркувати свій автомобіль з «чужими номерами» в дворі будинку. Ніяких гарантій.

В готелі є паркінг для автомобілів, який знаходиться прямо в готелі.

Холодна та гаряча вода, тепло

Постачання холодної та гарячої води, тепла  в будинках ЖБК чи  ЖЕД залежить від багатьох факторів, які часто не залежать від орендодавців квартир подобово. Наприклад, не оплата сусідами ремонту теплових мереж, чи водогону.

Цілодобове постачання холодної та гарячої води, тепла, кондиціонування гарантовано в номерах готелю «Reikartz Галерея Полтава».

Безпека

При оренді квартири подобово Ви маєте бути готовим до необхідності підніматись в квартиру по мало освітленому брудному під’їзду.  Ви маєте враховувати той факт,  що ваші попередники мали можливість зробити дублікати ключів і за вашої відсутності можуть увійти у квартиру.   Немає гарантій і щодо порядності власника квартири.

Наявність адміністратора, який проконсультує з усіх питань, покоївки, яка буде кожен день приводити до ладу номер, охоронця, який охороняє Вашу безпеку – все це гарантує готель «Reikartz Галерея Полтава».

Сусіди

Ви не маєте ніякого впливу на сусідів, які вночі можуть  слухати гучну музику, а вдень робити ремонт з застосуванням, наприклад,  перфораторів,  які мало ефективні при виконанні роботи, зате створюють шум, який в десятки разів перевищує норми.

Спокій і комфорт постояльцям готелю «Reikartz Галерея Полтава» гарантована впродовж всього терміну поселення.

Ліфт

Не всі будинки, де здаються квартири подобово, обладнані ліфтом.

В готелі «Reikartz Галерея Полтава» завжди працює ліфт.

Наявність ресторану

Організувати харчування в чужому місті – нелегка задача. Треба купити якісні продукти, спеції, мати звичний посуд. Якісне харчування за таких обставин не можливе. Домашній побут буде переслідувати Вас і на відпочинку, і в відрядженні тільки в ще більшому масштабі. Чи варто витрачати на побут час, який Ви можете провести з більшою користю для себе, знайомлячись з містом, насолоджуючись прогулянками по чудовим паркам, вивчаючи культурно-історичні пам’ятки міста Полтави?  

Наявність ресторану є суттєвими плюсом при ухваленні рішення поселитись в готелі «Reikartz Галерея Полтава».

Звітність

Не всі власники  квартир, які здаються в оренду подобово, працюють як приватні підприємці, тому вони не оформляють документи для фінансової звітності.

Звітні документи надаються в повному обсязі.

Місце розташування

Приватні квартири розкидані по всьому місту, часто на будинках не має ні назви вулиці, ні номеру будинку. Якщо ви пізно приїхали, поселитись в квартиру буде нелегкою задачею.

Готель «Reikartz Галерея Полтава» розташований в самому центрі міста Полтава.