Русский English

Програма лояльності

Кожний постоялець готелю незалежно від статі та віку має право на 20% знижку на всі послуги медико-консультативного центру клініка "Дерматологія".

Медико-консультативний центр клініка "Дерматологія" запропонує Вам останні досягнення дерматологічної науки у галузі діагностики та лікування хронічних дерматозів, в першу чергу таких, як хронічний псоріаз та дерматит та надати цілий спектр додаткових послуг щодо реабілітації таких пацієнтів.

В клініці Ви зможете пройти діагностику новоутворень шкіри з допомогою дерматоскопії, яка дозволяє детально розглянути зміни форми і кольору тканин за рахунок багаторазового збільшення.

Серед послуг медичного центру і дерматокосметологія. Якщо ви хочете надати шкірі здоровий і сяючий вигляд, повернути час назад, відновити об'єм, втрачену пружність і еластичність шкіри, завітайте до клініки "Дерматологія".

Діє накопичувальна система знижок для постійних клієнтів

  • Групи дітей, які приїздять на олімпіади, спортивні змагання та інші заходи, мають право на знижки проживання за домовленістю з адміністрацією готелю;
  • Пільгові категорії громадян (інваліди І та ІІ групи, ліквідатори аварії на ЧАЕС І та ІІ категорії, учасники ВВВ та воїни-інтернаціоналісти) користуються позачерговим обслуговуванням та мають право на знижку до 10% згідно діючих тарифів;
  • Для груп клієнтів, які проживають більше 10 діб, – знижка до 10% до діючих тарифів.