• Головна
  • Правила етикету в ресторані: основи поведінки

Правила етикету в ресторані: основи поведінки

Це тільки на перший погляд здається, що правила етикету - це заплутаний кодекс, який люди вигадали, щоб ускладнити собі життя. Насправді, етикет існує для того, щоб зробити життя кращим і приємнішим, і дати людям можливість висловити повагу один до одного. Всі правила, які ми зібрали в сьогоднішній добірці, дуже прості, і дотримуватися їх легко. Разом з тим, знання цих правил допоможе вам відчувати себе вільно і впевнено на будь-якому "застільному" заході, чи то на невеликих сімейних посиденьках, чи то на офіційному прийомі. Пропонуємо вам самим у цьому переконатися.

1. Заходячи в ресторан, не біжіть наввипередки до вподобаного вами столика. Дочекайтеся, поки вас проведе до нього метрдотель або офіціант.

2. Не підсідайте за столики інших відвідувачів без їх запрошення.

3. Не переставляйте табличку «Стіл замовлено» із вподобаного вами столика на інший.

4. Якщо ви відвідуєте ресторан на самоті, не варто втикатися в ноутбук і періодично голосно сміятися. Якщо обідаєте в компанії, постарайтеся слухати своїх співрозмовників, а не розглядати щосекунди свій новомодний телефон.

5. Увійшовши до ресторану, поставте мобільний телефон на беззвучний режим і заховайте в кишеню або сумочку. Якщо мусите відповісти на вхідний дзвінок, вибачтеся перед співрозмовником і вийдіть з-за столику для розмови.

6. Не роздивляйтеся людей за іншими столиками.

7. Не кличте офіціантів, якщо ви ще не визначилися з вибором страв.

8. Не підзивайте офіціанта гучним криком, стукаючи виделкою по склянці чи клацанням пальців. Привертати увагу обслуговуючого персоналу слід помахом руки або кивком голови.

9. Не критикуйте кухарів і барменів, не вказуйте їм, як потрібно готувати і подавати. Ви прийшли у заклад громадського харчування, тож усі свої знання та «цінні вказівки» притримайте для сімейної кухні.

10. Незадоволення, зауваження і претензії висловлюйте не офіціантові, а метрдотелю.

11. Брати з тарілок із загальними стравами бажано спеціально призначеним для цього приладом, а не власною ложкою або виделкою.

12. Якщо хочете позбутися жуйки, спочатку загорніть її в серветку, а вже потім викидайте.

13. Не займайтеся за столом косметичними та гігієнічними процедурами. Для того, щоб підмалювати губи або припудрити носик, існують вбиральні.

14. Перебуваючи у вбиральні, не затримуйтеся біля дзеркала надто довго. Пам’ятайте про інших: можливо, комусь у черзі несила терпіти.

15. Користуючись зубочисткою, прикривайте рот вільною рукою. Не розламуйте зубочистку після використання, розкидаючи навколо себе тріски.

16. Вирішуйте питання про те, хто буде платити за обід, завчасно, а не в присутності офіціанта.

17. Виходячи з ресторану, засуньте за собою стільці. Решті відвідувачам буде легше пробиратися вузькими проходами.

Інші публікації
9.11.2020 у Gallery відбувся перший літературний вечір, приурочений до Дня української писемності та мови. Ми плануємо, аби такі заходи стали традицією, тож гортайте далі – усе найцікавіше попереду.
Ви у Полтаві, проте маєте тільки вихідні, а побачити хочеться якомога більше? Встигнути дослідити не лише туристичні пам’ятки міста, але й побувати в улюблених місцях полтавців? Спробувати традиційні страви? Чудово! Тоді ця стаття саме для Вас. Наша команда створила унікальний проект – «Полтава за день», що є чудовим поєднанням гастрономічного експрес-туру із культурно-розважальним. Готові? 3…2…1...
У нас діє європейська модель контролю безпеки продуктів НАССР. Ресторан комплексу Gallery Reikartz Poltava отримав сертифікат відповідності санітарних і технологічних норм НАССР. Це означає, що на нашій кухні безпечно, а страви якісні. Система НАССР побудована за принципом «від поля до столу». Він передбачає контроль на всіх етапах виробництва. Gallery Reikartz Poltava: смачно, якісно.