Відкрий Шато для себе

Дорогий гість, поринь у цікаву романтичну історію створення куточку Франції у центрі Полтави. 

«Наш Шато» - саме так нас називають наші постійні гості.

Історія ресторану «Chateau Galerie» з’явилася в 2009 році в родині успішних романтиків Іщейкіних, коли на 10-річчя одруження Костянтин подарував Юлії подорож до Франції.
Захопившись романтикою тихих вуличок Парижу, вечерями в родинних ресторанах, надихнувшись атмосферою і красою садиби Клода Моне, вони побачили не ту Францію - туристичну та метушливу, а свою, іншу!
Так, у самому центрі Полтави, з'явився справжній куточок Франції, відвідувачі якого цінують смачну їжу, гарний сервіс, романтичну атмосферу і стильний затишок. «Шато» - ідеальне місце як для сімейного відпочинку, дозвілля з друзями, так і для весіль, ювілеїв, корпоративів, бізнес-зустрічей та конференцій. 

Наша мета - подарувати полтавцям та гостям міста смачну можливість розслабитися у швидкому ритмі сучасного життя.

Ми хочемо донести нашим гостям ідею, що ресторан - це дуже смачно і доступно.
Наш дорогий гість - той, хто любить смачну їжу та цінує теплу атмосферу.
Наші партнери - ті, з ким будуємо тривалі ділові й дружні взаємовигідні відносини. Якісні івенти, нестандартні та гнучкі підходи до ділової співпраці стабільно приваблюють до нас партнерів, які з часом стають друзями.
Наша команда - найкращі фахівці, яких ми дуже цінуємо та заохочуємо до постійного професійного розвитку. Працювати в нашому колективі - престижно.
Наша місія - розвивати ресторанну культуру, даруючи кращі традиції європейської кухні всім, хто цінує затишок і стиль!
«Chateau Galerie» - це красивий сад із фотозонами й місцями для релаксу, сховані від очей перехожих, (або місця для релаксу у закритому затишному просторі).
Ми пропонуємо якісну кухню з органічних продуктів і готуємо всю їжу тільки на очищеній воді. А демократична цінова політика приваблює, до регулярного родинного відпочинку. Ласкаво просимо до Франції з українською душею!