Gallery Reikartz Poltava

  • Home
  • Gallery Reikartz Poltava

Дорогий гість, поринь у цікаву романтичну історію створення куточку Франції у центрі Полтави.

Більше 100 унікальних страв

У самому центрі Полтави справжній куточок Франції, відвідувачі якого цінують смачну їжу, гарний сервіс, романтичну атмосферу і стильний затишок. «Шато» - ідеальне місце як для сімейного відпочинку, дозвілля з друзями, так і для весіль, ювілеїв, корпоративів, бізнес-зустрічей та конференцій.

Наш дорогий гість - той, хто любить смачну їжу та цінує теплу атмосферу.

Наші партнери - ті, з ким будуємо тривалі ділові й дружні взаємовигідні відносини. Якісні івенти, нестандартні та гнучкі підходи до ділової співпраці стабільно приваблюють до нас партнерів, які з часом стають друзями.
Наша команда - найкращі фахівці, яких ми дуже цінуємо та заохочуємо до постійного професійного розвитку. Працювати в нашому колективі - престижно.

Історія ресторану «Chateau Galerie»
Ресторан європейської кухні, де можна покуштувати страви як європейської, так і традиційної української кухні.
9 липня, 2009
Відкрий Шато для себе

Історія ресторану «Chateau Galerie» з’явилася в 2009 році в родині успішних романтиків Іщейкіних, коли на 10-річчя одруження Костянтин подарував Юлії подорож до Франції.

Захопившись романтикою тихих вуличок Парижу, вечерями в родинних ресторанах, надихнувшись атмосферою і красою садиби Клода Моне, вони побачили не ту Францію - туристичну та метушливу, а свою, іншу!

Так, народився задум: у самому центрі Полтави створити справжній куточок Франції для відвідувачів, які цінують смачну їжу, гарний сервіс, романтичну атмосферу і стильний затишок, місце, яке б стало ідеальним як для сімейного відпочинку, дозвілля з друзями, так і для весіль, ювілеїв, корпоративів, бізнес-зустрічей та конференцій.

23 вересня, 2014
Відкриття ресторану «Chateau Galerie» в Полтаві

У місті Полтава існувала традиція, яка була заведена мером міста Анатолієм Тихоновичем Кукобою,: на День міста відкривати десятки нових об'єктів - шкіл, лікарень, житлових будинків, тролейбусних ліній, мостів, церков і т. д.

Сім'я Анатолія Тихоновича продовжує цю традицію і в цей день відкрито новий банкетний зал «Chateau Galerie» («Шато Галерея») в готельно-ресторанному комплексі «Галерея», який 15 років тому побудував і відкрив мер.

8 березня, 2018
Реконструкція art-залу ресторану «Chateau Galerie»

Art-зал на 15 чоловік вже не справлявся з навантаженням - потрібно було розміщувати більше людей. Стало зрозуміло, що потрібен не просто другий повноцінний зал, як «Прованс», а й можливість VIP-обслуговування, певна автономність - наприклад, для конференції, або компанії, яка хоче усамітнитися.

У співпраці з архітектором-дизайнером було прийняте рішення використовувати елементи стилю лофт, який поєднується з «Провансом» через контраст: білий, повітряний, красивий зал «Прованс» і «смачний», оригінальний «арт-лофт» по сусідству.

Дизайн і реалізація проекту - це все полтавці: архітектор-дизайнер Олексій Кривошей, будівельна компанія і навіть виготовлення меблів - все розроблено і зроблено полтавчанами для полтавчан.