Відгуки наших клієнтів

Спасибі за шикарний вечір у Вашому ресторані! Новий зал дуже красиво зробили! Стільнячно!
В Полтаві не вистачало чогось такого!!! Салат з тунцем перевершив мої очікування! Рекомендую!!!...
Саме такі відгуки про ресторанний комплекс «Шато Галері» залишають наші гості.

Оксана Кирпа
Перше моє знайомство з Шато Галері сталося на Бізнес нетворкінгу. У цей день мені вдалося подивитися інтер'єр не одного залу і спробувати різного виду закуски. Також була дуже приємно здивована побачити адміністратором Оленку Василенко, з якої завжди можна все обговорити і домовитися. Тепер це місце стало одним з улюблених, особливо літня тераска, з якою пов'язані особливі спогади.
Наталка Тютюнник
Дуже тепла атмосфера, ввічливий і компетентний персонал, сучасний вишуканий дизайн, красивий зал, смачні страви - все чудово! Дякую!
Denys Ovcharenko
Прекрасне місце для проведення дозвілля вихідного дня. Радує наявність різнопланових заходів. Завжди весело і цікаво! Привітний персонал і хороший вибір страв!!!
Катарина Смаль-Шляпкіна
Хочемо висловити вдячність за допомогу в організації та проведенні весілля персоналу ресторанного комплексу. Що стосується самого дня весілля, то все також було на високому рівні: обслуговували швидко і невимушено, всім гостям постійно наповнювали бокали відповідно до їхніх вподобань. З приводу їжі також питань не виникло – так як і обіцяли - все було ду-у-у-же смачно і всього було вдосталь (єдина порада – прислухайтеся до адміністратора, якщо вона говорить, що їжі достатньо, це значить, що їй видніше). Також приємно здивував той факт, що безпосередньо перед початком весілля персонал займався прибиранням всієї літньої тераси. Спираючись на все вище сказане – заклад РЕКОМЕНДУЄМО!!!