Наші публікації

Готельно-ресторанний комплекс Галерея має найкращі конференц-зали для організації семінарів, тренінгів та лекцій.
Чудовий ранок разом з Іриною Зінченко
Вітаємо вас, наші любі гості!! Ми щиро раді вам повідомити, що з 1 січня 2021 року, довгоочікуваний оновлений зал нарешті відкрився! Новий рік—чудова нагода для змін!
В жовтні 2020 року готельно-ресторанний комплекс «Галерея» приймав гостей від Національної Туристичної Організації України.
Раді Вам розповісти, що ми запускаємо нову послугу. Клінінг послуги від кваліфікованих та професійних покоївок нашого комплексу.
9.11.2020 у Gallery відбувся перший літературний вечір, приурочений до Дня української писемності та мови. Ми плануємо, аби такі заходи стали традицією, тож гортайте далі – усе найцікавіше попереду.
Відвідування кафе та ресторанів давно перейшло із розряду банального споживання їжі у розряд спілкування – романтичного або ділового. Оминаючи тему ножів та виделок, визначимо найголовніші правила поведінки для тих, хто регулярно їсть не вдома.
Ви у Полтаві, проте маєте тільки вихідні, а побачити хочеться якомога більше? Встигнути дослідити не лише туристичні пам’ятки міста, але й побувати в улюблених місцях полтавців? Спробувати традиційні страви? Чудово! Тоді ця стаття саме для Вас. Наша команда створила унікальний проект – «Полтава за день», що є чудовим поєднанням гастрономічного експрес-туру із культурно-розважальним. Готові? 3…2…1...
У нас діє європейська модель контролю безпеки продуктів НАССР. Ресторан комплексу Gallery Reikartz Poltava отримав сертифікат відповідності санітарних і технологічних норм НАССР. Це означає, що на нашій кухні безпечно, а страви якісні. Система НАССР побудована за принципом «від поля до столу». Він передбачає контроль на всіх етапах виробництва. Gallery Reikartz Poltava: смачно, якісно.