Наші публікації

9.11.2020 у Gallery відбувся перший літературний вечір, приурочений до Дня української писемності та мови. Ми плануємо, аби такі заходи стали традицією, тож гортайте далі – усе найцікавіше попереду.
Відвідування кафе та ресторанів давно перейшло із розряду банального споживання їжі у розряд спілкування – романтичного або ділового. Оминаючи тему ножів та виделок, визначимо найголовніші правила поведінки для тих, хто регулярно їсть не вдома.
Ви у Полтаві, проте маєте тільки вихідні, а побачити хочеться якомога більше? Встигнути дослідити не лише туристичні пам’ятки міста, але й побувати в улюблених місцях полтавців? Спробувати традиційні страви? Чудово! Тоді ця стаття саме для Вас. Наша команда створила унікальний проект – «Полтава за день», що є чудовим поєднанням гастрономічного експрес-туру із культурно-розважальним. Готові? 3…2…1...
У нас діє європейська модель контролю безпеки продуктів НАССР. Ресторан комплексу Gallery Reikartz Poltava отримав сертифікат відповідності санітарних і технологічних норм НАССР. Це означає, що на нашій кухні безпечно, а страви якісні. Система НАССР побудована за принципом «від поля до столу». Він передбачає контроль на всіх етапах виробництва. Gallery Reikartz Poltava: смачно, якісно.