• Головна
  • Gallery Reikartz Poltava: сертифікація НАССР

Gallery Reikartz Poltava: сертифікація НАССР

Курс на євроінтеграцію вимагає від України освоєння міжнародних норм і правил. Відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС, в Україні повинна бути введена європейська модель контролю безпеки продуктів, побудована за принципом "від поля до столу". Такий принцип передбачає контроль на всіх етапах виробництва. Кожен з етапів має бути документально підтверджений: чим оброблялася земля, на якій паслися тварини або росли культури, як цих тварин містили, чим годували, як забивали, ніж обробляли рослини, як вироблялася продукція і будь-що упаковувалася. А також - в яких умовах перевозилася в магазин і як зберігалася. Простіше кажучи, після впровадження HACCP ми повинні отримувати від українських виробників більш якісні та безпечні продукти харчування.

Що таке НАССР
НАССР або ХАССП (ISO 22000: 2005) - це система якості управління безпечністю харчових продуктів. ISO 22000: 2005 відповідає національному стандарту ДСТУ ISO 22000: 2007. ISO розшифровується як International Organization for Standardization - Міжнародна організація по стандартизації.

Згідно з правилами системи, всі учасники виробництва харчових продуктів, повинні дотримуватися максимальну безпеку виробництва для того, щоб до споживача потрапив якісний продукт. НАССР просто упорядковує купу санітарних і технологічних норм, а також правила виробництва. Правила контролю повинні бути зрозумілі всім - від керівника до рядового працівника.

Інші публікації
9.11.2020 у Gallery відбувся перший літературний вечір, приурочений до Дня української писемності та мови. Ми плануємо, аби такі заходи стали традицією, тож гортайте далі – усе найцікавіше попереду.
Відвідування кафе та ресторанів давно перейшло із розряду банального споживання їжі у розряд спілкування – романтичного або ділового. Оминаючи тему ножів та виделок, визначимо найголовніші правила поведінки для тих, хто регулярно їсть не вдома.
Ви у Полтаві, проте маєте тільки вихідні, а побачити хочеться якомога більше? Встигнути дослідити не лише туристичні пам’ятки міста, але й побувати в улюблених місцях полтавців? Спробувати традиційні страви? Чудово! Тоді ця стаття саме для Вас. Наша команда створила унікальний проект – «Полтава за день», що є чудовим поєднанням гастрономічного експрес-туру із культурно-розважальним. Готові? 3…2…1...