• Головна
  • Gallery Reikartz Poltava: сертифікація НАССР

Gallery Reikartz Poltava: сертифікація НАССР

Курс на євроінтеграцію вимагає від України освоєння міжнародних норм і правил. Відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС, в Україні повинна бути введена європейська модель контролю безпеки продуктів, побудована за принципом "від поля до столу". Такий принцип передбачає контроль на всіх етапах виробництва. Кожен з етапів має бути документально підтверджений: чим оброблялася земля, на якій паслися тварини або росли культури, як цих тварин містили, чим годували, як забивали, ніж обробляли рослини, як вироблялася продукція і будь-що упаковувалася. А також - в яких умовах перевозилася в магазин і як зберігалася. Простіше кажучи, після впровадження HACCP ми повинні отримувати від українських виробників більш якісні та безпечні продукти харчування.

Що таке НАССР
НАССР або ХАССП (ISO 22000: 2005) - це система якості управління безпечністю харчових продуктів. ISO 22000: 2005 відповідає національному стандарту ДСТУ ISO 22000: 2007. ISO розшифровується як International Organization for Standardization - Міжнародна організація по стандартизації.

Згідно з правилами системи, всі учасники виробництва харчових продуктів, повинні дотримуватися максимальну безпеку виробництва для того, щоб до споживача потрапив якісний продукт. НАССР просто упорядковує купу санітарних і технологічних норм, а також правила виробництва. Правила контролю повинні бути зрозумілі всім - від керівника до рядового працівника.

Інші публікації
Готельно-ресторанний комплекс Галерея має найкращі конференц-зали для організації семінарів, тренінгів та лекцій.
Чудовий ранок разом з Іриною Зінченко
Вітаємо вас, наші любі гості!! Ми щиро раді вам повідомити, що з 1 січня 2021 року, довгоочікуваний оновлений зал нарешті відкрився! Новий рік—чудова нагода для змін!